...
Gündem

Denizli Cerrahi'ye Güçlü İsim

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi hekim kadrosuna bir yeni isim daha ekledi. Ortopedi ve Travmatoloji alanında önemli çalışmalara imza atan Doç. Dr. Burkay K. Kaçıra , hastanede göreve başladı. 

Doç. Dr. Burkay K. Kaçıra'nın Ortopedi ve Travmatoloji branşında hastanelerinde göreve başlamasına ilişkin konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Çelik, “Dr. Burkay, mütevazi kişiliği, hastalar ile olan güçlü iletişimi, çalışma azmi ve hekimliği ile şimdiden hastanede ve Denizli de birçok kişinin kalbini kazandı. Bu zamana kadar önemli başarılara imza atmış ve birçok hastaya şifa dağıtmış akademik kariyerli bir hekimi kadromuza dahil ettiğimiz için mutluyuz. Ortopedi ve Travmatoloji konusunda sağlık hizmetine ihtiyaç duyan tüm hastalarımız güvenle kendisine tedavi olabilir. Hastanemize, hastalarımıza ve kendisine hayırlı olsun” dedi. 

Konya'dan sonra Denizli'ye yerleşerek Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde göreve başlayan Doç. Dr. Burkay K. Kaçıra , “Ege Üniversitesi mezunu olduğum için Cerrahi Hastanesi'nde çalışan hekim arkadaşlardan bazılarını tanıyordum. Denizli'nin önde gelen büyük, kurumsal hastanelerinden biri olduğunu biliyor, hastanenin çalışmalarını yakından takip ediyordum. Daha önce birlikte Konya da görev yaptığımız abim, değerli hocam Prof. Dr. Nazım Karalezli'de Cerrahi Hastanesi'nde görev yapıyor, onun vesilesiyle hekim arkadaşlar ve yönetim kurulu ile tanıştım. Hastanenin çok güvenilir, kurumsal, büyük bir aile gibi olması kararımı vermemde önemli bir etken oldu. Hem iş, hem sosyal anlamda kafamda çok soru işareti kalmadığı için burada çalışmayı ve Denizli de yaşamayı tercih ettim. Göreve yeni başlamama rağmen Denizlililerin ilgisi ve yakınlığı uzun yıllar burada yaşıyor gibi hissettirdi, ilk iki haftada ameliyat edip şifa dağıttığımız birçok hastamız oldu. Güvenen, ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.